Cięcie laserem Nowy Sącz

Obróbka metali wymaga wielu różnorodnych czynności, żeby osiągnąć zamierzony efekt i uzyskać odpowiednie wymiary blachy. Wśród najpopularniejszych zabiegów znajduje się gięcie i cięcie blach, często wykonywane laserem. Największą zaletą lasera jest to, że jest metodą bardzo dokładną, a do tego w pełni bezpieczną dla pracowników, jeśli laser obsługuje kompetentna osoba. Zarówno przy pracy z metalowymi elementami, jak i instalacji takich elementów, najważniejsze jest bezpieczeństwo i przestrzeganie zasad BHP w trakcie pracy. Interesuje Cię profesjonalne cięcie laserem? Nowy Sącz to miasto, w którym swoje usługi w tym zakresie oferuje firma Corrado Laser.

Cięcie laserem — Nowy Sącz

Dlaczego warto wykonywać cięcie laserem? Przede wszystkim dlatego, że laserowe cięcie pozwala uzyskać bardzo dużą precyzję w trakcie działania. Laser łatwo się prowadzi wzdłuż wyznaczonych linii, tak żeby uzyskać zaplanowany kształt. Laser jest też łatwy w ustawieniu i dopasowaniu do grubości metalu. Blacha, która ma być przecięta, skrócona lub nacięta, może być różnej grubości, a więc laser i jego moc powinien być do tego dobrze dopasowane. Blacha może być stworzona z różnych stopów, do nich także należy odpowiednio dopasować moc lasera. Tylko przy odpowiednich parametrach, można nadać odpowiedni kształt blachy, wyciąć dziury w zaplanowanych miejscach i stworzyć produkt zgodnie z ustalonym projektem.

Profesjonalne cięcie laserem — Nowy Sącz

Zamawiając usługę specjalistycznego cięcia laserem, zyskuje się nie tylko pewność, że wykonujące ja osoba ma doświadczenie i umiejętności, pozwalające wykonać właściwie każde zlecenie. Zyskuje się także dostęp do profesjonalnego sprzętu, który można skalibrować pod niemal każdy projekt.

Usługi firmy Corrado Laser to gwarancja jakości, skrupulatnego wykończenia każdego detalu blachy, a także profesjonalne doradztwo w zakresie cięcia. Nowoczesne przecinarki pozwalają na szybką realizację zlecenia i najwyższy standard obsługi. Wykończenie cięcia będzie proste, równomierne i estetyczne. Żeby zrealizować zaplanowane cięcie laserem, wystarczy umówić się na konsultację i wycenę. Do obróbki kwalifikują się takie materiały jak stal, aluminium, mosiądz czy brąz.

Sprawdź także: cięcie laserem Kraków cięcie laserem Tomaszów Mazowiecki cięcie laserem Mielec