Cięcie laserem Tarnów

Od lat świadczymy kompleksowe usługi w zakresie specjalizowanej obróbki metali. Wszystkim zainteresowanym z Tarnowa i okolic proponujemy usługę cięcia laserem. Wysoka precyzja, efektywność oraz powtarzalność obrabianych elementów i zautomatyzowanie całego procesu powodują, że możemy spełniać oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Cięcie laserem – Tarnów

Nowoczesny park maszynowy z wysokowydajnymi obrabiarkami CNC, który obejmuje prasę krawędziową, śrutownicę wirnikową oraz przecinarkę umożliwia nam kompleksową i profesjonalną realizację zamówień. Ponadto, innowacyjne maszyny pozwalają na wykonanie nawet najbardziej precyzyjnych detali. Wszelkie prace wykonywane są na Diament Fiber Laser, maszynie firmy Eckert o powierzchni roboczej stołu 3000 x 1500 mm. Maksymalna grubość ciętych blach wynosi kolejno 15 mm do stali czarnej, 12 mm do stali nierdzewnej oraz 12 mm w przypadku aluminium.

Zalety cięcia laserowego – CorradoLaser

Urządzenie działa w technologii światłowodowej, co pozwala na uzyskanie niezwykle precyzyjnych (niemożliwych do osiągnięcia w przypadku obróbki ręcznej), ale również szybkich rezultatów. Co więcej, dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu od Lantek eliminujemy ryzyko powstawania błędów. Ponadto, z uwagi na zastosowanie komputerowego sterowania możemy zmniejszyć ilość odpadów produkcyjnych i niewykorzystanych surowców. Brak marnotrawstwa materiału prowadzi z kolei do zmniejszenia kosztów produkcji. Wykorzystanie tej technologii zapewnia również stabilność oraz powtarzalność obrabianych elementów.

Profesjonalne cięcie laserem – Tarnów

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty obróbki CNC stali i aluminium. Wszystkie zamówienia realizowane są z najwyższą starannością i zachowaniem precyzji. Ponadto, dokładamy wszelkich starań, by każdy projekt cięcia laserem wykonany został w możliwie jak najkrótszym czasie, jednocześnie zachowując wysoką jakość produktu końcowego i gwarantując dużą oszczędność materiału. Od wielu lat firma CorradoLaser kompleksowo zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług z zakresu cięcia laserem stali czarnych i nierdzewnych oraz aluminium.

Sprawdź także cięcie laserowe Warszawacięcie laserowe Tomaszów Mazowieckicięcie laserem Zamość