Cięcie laserem Tomaszów Mazowiecki

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem maszynowym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników, co umożliwia nam świadczenie wysokiej jakości usług przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Tomaszowa Mazowieckiego do zapoznania się z naszą ofertą.

Cięcie laserem Tomaszów Mazowiecki

Jest to innowacyjny sposób produkcji różnego rodzaju elementów z metalu, który ma wiele zalet. Najważniejsze korzyści wynikające z użycia tej metody, to przede wszystkim:

 • szybkość obróbki - nowoczesne urządzenia są w stanie wykonywać nawet skomplikowane elementy dużo szybciej niż dotychczas
 • wysoka jakość obróbki - dzięki metodzie CNC możliwe jest uzyskanie ponadprzeciętnej precyzji detali, które nie wymagają dalszej obróbki
 • duża powtarzalność i cykliczność - odpowiednio zaprogramowane maszyny umożliwiają uzyskanie powtarzalnych elementów
 • oszczędność materiału - odpad produkcyjny zostaje zmniejszony do niezbędnego minimum
 • Profesjonalne i kompleksowe cięcie laserowe

  Do naszej pracy wykorzystujemy nowoczesną maszynę formy Eckert – Diament Fiber Laser. Innowacyjne urządzenie posiada powierzchnię roboczą stołu o wymiarach 3000 x 1500 mm i działa w technologii światłowodowej. Ponadto, zapewnia znakomitą prędkość i bardzo wysoką precyzję cięcia. Maksymalna grubość obrabianych blach ze stali czarnej to 15 mm, stali nierdzewnej 12 mm, a aluminium 12 mm. Dzięki temu oferowane przez nas usługi z powodzeniem wybierane są przez wiele branż.

  Tomaszów Mazowiecki - cięcie laserem na miarę potrzeb Twojej firmy

  Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta, szybką wycenę usługi oraz krótki czas realizacji. Ponadto, użycie nowoczesnego zaplecza maszynowego i zaawansowanych technik obróbki pozwala nam na dostosowanie się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w obróbce metali. Do naszej oferty wprowadziliśmy laserowe cięcie.

  Sprawdź także cięcie laserowe Gliwice, cięcie blach Warszawa, cięcie laserem Katowice
Zainteresowany współpracą?
Skontaktuj się z nami!
Corrado Polska Spółka Jawna Jan Głowacki

25-825 Kielce ul. Dobromyśl 5
Dział handlowy oraz doradztwo techniczne:
Aleksander: + 48 798 670 799
biuro@corradolaser.pl