Cięcie laserem Tomaszów Mazowiecki

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem maszynowym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników, co umożliwia nam świadczenie wysokiej jakości usług przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Tomaszowa Mazowieckiego do zapoznania się z naszą ofertą.

Cięcie laserem Tomaszów Mazowiecki

Jest to innowacyjny sposób produkcji różnego rodzaju elementów z metalu, który ma wiele zalet. Najważniejsze korzyści wynikające z użycia tej metody, to przede wszystkim:

  • szybkość obróbki – nowoczesne urządzenia są w stanie wykonywać nawet skomplikowane elementy dużo szybciej niż dotychczas
  • wysoka jakość obróbki – dzięki metodzie CNC możliwe jest uzyskanie ponadprzeciętnej precyzji detali, które nie wymagają dalszej obróbki
  • duża powtarzalność i cykliczność – odpowiednio zaprogramowane maszyny umożliwiają uzyskanie powtarzalnych elementów
  • oszczędność materiału – odpad produkcyjny zostaje zmniejszony do niezbędnego minimum

 

Profesjonalne i kompleksowe cięcie laserowe

Do naszej pracy wykorzystujemy nowoczesną maszynę formy Eckert – Diament Fiber Laser. Innowacyjne urządzenie posiada powierzchnię roboczą stołu o wymiarach 3000 x 1500 mm i działa w technologii światłowodowej. Ponadto, zapewnia znakomitą prędkość i bardzo wysoką precyzję cięcia. Maksymalna grubość obrabianych blach ze stali czarnej to 15 mm, stali nierdzewnej 12 mm, a aluminium 12 mm. Dzięki temu oferowane przez nas usługi z powodzeniem wybierane są przez wiele branż.

Tomaszów Mazowiecki – cięcie laserem na miarę potrzeb Twojej firmy

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta, szybką wycenę usługi oraz krótki czas realizacji. Ponadto, użycie nowoczesnego zaplecza maszynowego i zaawansowanych technik obróbki pozwala nam na dostosowanie się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w obróbce metali. Do naszej oferty wprowadziliśmy laserowe cięcie.

Sprawdź także cięcie laserowe Gliwicecięcie blach Warszawacięcie laserem Katowice