Cięcie laserem Zamość

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a wszelkie prace realizowane są przez kadrę specjalistów, którzy dzięki doświadczeniu i odpowiednim kwalifikacjom tworzą przedmioty zgodnie z zamówieniem i terminowo. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych z Zamościa i okolic do zapoznania się z naszą ofertą.

Precyzyjne cięcie laserowe stali czarnej i nierdzewnej oraz aluminium

Wykorzystanie zaawansowanych technologii sprawia, że każde zamówienie jest realizowane z dokładnością co do milimetra. Ta forma obróbki wymaga wykorzystania odpowiedniej jakości sprzętu oraz dokładności na każdym jego etapie. W naszej firmie wykorzystujemy Diament Fiber Laser, nowoczesną maszynę działającą w technologii światłowodowej. Dzięki temu gotowy produkt nie wymaga dodatkowych prac wykończeniowych. Cięcie laserowe to innowacyjny sposób obróbki blach o różnej grubości. Wykorzystanie w pełni skomputeryzowanej metody obróbki CNC o powierzchni roboczej stołu 3000 x 1500 mm pozwala na obróbkę stali czarnej o grubości 15 mm, stali nierdzewnej do 12 mm oraz aluminium o grubości 12 mm.

Cięcie laserem – Zamość

Cały proces odbywa się przy wykorzystaniu wiązki lasera o właściwej długości. Dzięki temu gotowy produkt wyróżnia wysoka jakość i precyzja wykonania. Automatyczne sterowanie daje gwarancję czystej i gładkiej metalowej tafli. Ponadto, automatyzacja pozwala na uzyskanie różnych rozmiarów i nawet najbardziej skomplikowanych kształtów. Cały proces realizowany jest bardzo szybko, a optymalny rozkład detali na arkuszu umożliwia zmniejszenie odpadu produkcyjnego do niezbędnego minimum.

CorradoLaser – Twój zaufany partner w biznesie

Nasze usługi dedykujemy wszystkim Klientom z Zamościa i okolic, którym zależy na dokładnej i terminowej realizacji. Posiadamy profesjonalny i dobrze zaopatrzony park maszynowy, dzięki czemu podejmujemy się nawet najbardziej nietypowym zleceń. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług cięcia laserem.

Sprawdź także cięcie laserowe Krakówcięcie blach Piasecznocięcie laserem Radom