Gięcie blach Kielce

CorradoLaser Kielce – usługi w zakresie specjalizowanej obróbki metali

gięcie blach

Gięcie blach

Usługa, która umożliwia precyzyjne formowanie bez narażenia poddawanego obróbce materiału na zmianę trwałości czy wytrzymałości to specjalistyczne gięcie blach. Kielce to miasto, w którym jako firma Corrado Laser podejmujemy się wykonania tego typu prac. Gwarantem ich precyzji, a więc uzyskania określonego przez klienta kształtu jest wykorzystanie specjalnej maszyny, obsługiwanej przez wykwalifikowanego i doświadczonego fachowca, który dostosowuje jej parametry do specyfiki materiału oraz zlecenia.

Usługi gięcia blach wykonujemy na hydraulicznej prasie krawędziowej o nacisku 40 ton oraz max. długości giętych detali 1000 mm.

Nowym urządzeniem, które kupiliśmy w listopadzie 2018 roku jest nowoczesna prasa krawędziowa Speed Bend Pro firmy ERMAKSAN. Programowanie CNC parametrów gięcia gwarantuje wysoką jakość produkowanych detali oraz ich powtarzalność. Dodatkowe narzędzia pozwalają na gięcie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów.

Możliwości technologiczne:

  • nacisk 135 ton
  • długość 2600 mm
  • ilość osi 7


W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów oferujemy plastyczną obróbkę materiału – gięcie blach. Kielce to miasto, w którym można skorzystać z tej usługi. Nowoczesna maszyna, doświadczeni specjaliści oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia powoduje, że korzystający z naszych usług są zadowoleni z wykonanej pracy oraz z chęcią wracają, gdy w przyszłości ponownie potrzebują wsparcia fachowców w tym zakresie.

Profesjonalne gięcie blach – Kielce

Używamy najnowocześniejszych technologii, aby wykonywane przez maszyny gięcie blach powodowało zmianę kształtu na dokładnie taki, jakiego życzy sobie zleceniodawca. Wszelkie elementy, jak matryca czy promienie, są starannie dopasowywane do wykorzystywanego materiału. Oferowane w naszej firmie gięcie krawędziowe zapewnia doskonałą precyzję wykonania.

Gięcie krawędziowe – Kielce

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług naszej firmy. Nasza wiedza, wieloletnie doświadczenie w branży oraz zaangażowanie wykwalifikowanych specjalistów korzystających z nowoczesnych maszyn są gwarantem zadowolenia ze świadczonych przez nas usług w zakresie specjalizowanej obróbki metali.