Cięcie laserem Kielce

CorradoLaser Kielce - usługi w zakresie specjalizowanej obróbki metali

Wycinanie laserowe Kielce

Cięcie laserem

W zakresie specjalistycznej obróbki stali czy aluminium najczęściej zamawianą usługą jest cięcie laserem (Kielce). Zastosowanie tej metody pozwala na szczegółowe przeprowadzenie prac niezbędnych, żeby stworzyć precyzyjne detale. To dbałość o nie, jak również gwarancja maksymalnego wykorzystania metalowego elementu sprawiają, że może być on następnie wykorzystany w różnego rodzaju działalności. Profesjonalne cięcie laserowe (Kielce) to najwyższa jakość obróbki CNC oraz korzystne w stosunku do niej ceny.

Usługi cięcia laserowego świadczymy na przecinarce laserowej Diament Fiber Laser firmy Eckert o powierzchni roboczej stołu 3000 x 1500 mm.

Maksymalna grubość ciętych blach:

  • stal czarna - 15 mm
  • stal nierdzewna - 12 mm
  • aluminium - 12 mm


Diament Fiber Laser to laserowa przecinarka CNC, działająca w technologii światłowodowej. Jest rozwiązaniem, dzięki któremu zyskujemy znakomitą prędkość i najwyższą precyzję cięcia. Specjalistyczne oprogramowanie firmy Lantek pozwala nam na szybki i optymalny rozkład detali na arkuszu oraz zmniejszenie odpadu produkcyjnego do niezbędnego minimum. Dzięki oprogramowaniu firmy Lantek jesteśmy w stanie szybko i dokładnie określić czas obróbki detalu oraz wyliczyć dla Państwa jego koszt wytworzenia.

Istnieje wiele usług w zakresie profesjonalnej obróbki metalowego surowca, a najpopularniejszą z nich jest jego przycinanie i wycinanie. Te czynności pozwalają na późniejsze zastosowanie danego elementu na przykład w pracach budowlanych czy w przemyśle. Specjalistyczne cięcie blach (Kielce) to nie tylko dbałość o detale, lecz i dostęp do najlepszego zaplecza maszynowego oraz zaawansowanych technik, dostosowywanych do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

Wysokiej jakości cięcie blach – Kielce. Obróbkę jakich surowców oferujemy?

Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam dostosować ofertę do aktualnych, różnorodnych potrzeb naszych klientów. Aby sprostać ich oczekiwaniom, wykonujemy usługi na najwyższym poziomie w zakresie obróbki takich surowców, jak stal, w tym nierdzewna, czy aluminium. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, który posiadamy, oferujemy cięcie plazmą (Kielce) blach o różnej grubości, zależnie od typu materiału surowcowego. Pojedyncze detale, a może masowa obróbka większej ilości elementów? Wszelkie usługi realizujemy z najwyższą starannością oraz zachowaniem precyzji, kluczowej do uzyskania zadowalającego efektu.

Specjalistyczne cięcie blach – Kielce. Czym się wyróżniamy?

Rozumiemy, jak istotne przy obróbce stali czy aluminium są detale. To one wpływają na możliwość rozpoczęcia kolejnych prac związanych z zastosowaniem surowca. W związku z tym stawiamy na nowoczesne techniki, za pomocą których oferowane przez nas usługi, jak przycinanie czy wycinanie laserem (Kielce) mogą być odpowiednio zaplanowane, przeprowadzone oraz zakończone zgodnie z ustalonym terminem. Dzięki temu klient na czas otrzymuje gotowy produkt po obróbce. Narzędzia, których używamy, obsługiwane są przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, co zapewnia możliwość maksymalnego wykorzystania surowca.

Specjalistyczne cięcie blach (Kielce) z zastosowaniem sprzętu pozwalającego na doskonałą precyzję i stworzenie produktu doskonałej jakości? Zachęcamy do korzystania z oferty obróbki CNC stali oraz aluminium.

Zainteresowany współpracą?
Skontaktuj się z nami!
Corrado Polska Spółka Jawna Jan Głowacki

25-825 Kielce ul. Dobromyśl 5
Dział handlowy oraz doradztwo techniczne:
Aleksander: + 48 798 670 799
biuro@corradolaser.pl