Malowanie proszkowe Kielce

CorradoLaser Kielce - usługi w zakresie specjalizowanej obróbki metali

Malowanie proszkowe – CorradoLaser

Efektywne i trwałe malowanie proszkowe to nowoczesna metoda nakładania farby, dzięki której można zmienić kolor niemal każdej powierzchni. Sposób ten cieszy się rosnącym zainteresowaniem, ponieważ jest uniwersalny, zapewnia wysoką przyczepność, a jednocześnie pozwala uzyskać estetyczny efekt końcowy.

Malowanie proszkowe – Kielce. Na czym polega?

Metoda ta wykorzystuje specjalną, sproszkowaną farbę o odpowiednich właściwościach, która jest równomiernie rozpylana na powierzchni, a następnie pomalowany element zostaje umieszczony w piecu, gdzie powłoka twardnieje. Malowanie proszkowe daje w efekcie bardzo trwałą, gładką, estetyczną wyglądającą powłokę. Niekiedy sposób ten jest wykorzystywany także do malowania drewna czy szkła. Do wykonania takiej procedury niezbędne są specjalne narzędzia, które wykorzystują natrysk elektrokinetyczny lub elektrostatyczny.

Malowanie proszkowe – Kielce. Dlaczego warto postawić na tę metodę?

Malowanie proszkowe jest szczególnie polecane ze względu na zadowalającą trwałość. Farba nałożona na materiał jest bardzo wytrzymała i odporna na substancje chemiczne, wilgoć, promienie UV czy zmienne temperatury, przez co pomalowana powierzchnia wygląda estetycznie nawet po wielu latach. Ogromną zaletą jest także odporność na różne uszkodzenia mechaniczne, a także na korozję. Istotną rolę odgrywa również czynnik ekonomiczny, bowiem metoda ta jest bardzo trwała, więc nie stwarza potrzeby systematycznego odmalowywania, a jedna warstwa wystarczy, aby powierzchnia wyglądała idealnie. Szansę na efektywną, a zarazem efektowną zmianę powierzchni stalowych czy aluminiowych stwarza malowanie proszkowe. Kielce to miasto, w którym świadczymy swoje usługi, do skorzystania z których zapraszamy.

Zainteresowany współpracą?
Skontaktuj się z nami!
Corrado Polska Spółka Jawna Jan Głowacki

25-825 Kielce ul. Dobromyśl 5
Dział handlowy oraz doradztwo techniczne:
Aleksander: + 48 798 670 799
biuro@corradolaser.pl